دکتر محمّدرضا واعظی کاخکی

برای دانلود نرم‌افزار استنادسازی اِندنوت ۱۸ (EndNote X8) و فایل آپدیت آن، روی لینک مربوطه کلیک نمایید. در ضمن، ابتدا نرم‌افزار آفیس یا وُرد (Word) را باید در سیستم‌تان به صورت نصب‌شده داشته باشید تا بتوانید از امکانات اِندنوت کامل و بهتر استفاده نمایید.

توجه (روشهای دانلود):

  1. برای دانلود بهتر است در سایت شرکت اندنوت (endnote.com) ثبت نام کرده، نسخۀ اصلی و ۳۰ روزۀ آن را دانلود نموده، سپس به صورت Trial نصب نمایید.

  2. دانلود فایل اصلی اجرایی نرم افزار از سایت اندنوت.       توجه: برای گرفتن شماره سریال به این *پیوند* مراجعه شود (با پسورد).

  3. و یا از این لینک (دانلود نرم افزار اندنوت) آن را دانلود نمایید.  (با پسورد).

توجه: برای به روزرسانی نرم افزار، چند پوشه از نرم افزار (پوشه های محث نصب) را باید به روزرسانی کنید. این پوشه ها عبارتند از سبکهای خروجی، فیلترهای ورودی، اتصالات، و الگوها که در زیر پیوندهای مربوط به دانلود آنها آورده شده است. این چهار فایل را پس از دانلود باید از حالت فشرده (زیپ شده) خارج کرده، محتویات داخل هر پوشه را در پوشه ای که با همان نام در محل نصب نرم افزار قرار دارد کپی و جایگزین نمایید. توجه: ضمنا سبک فارسی را باید جداگانه از لینک زیر دانلود کرده و در پوشه سبک (Styles) کپی نمایید. این سبک زمانی قابل استفاده است که تمام منابع شما به زبان فارسی تایپ شده اند.

دانلود فایل سبکهای (Styles) مفید برای منابع صرفاً فارسی:

الف. استایل فارسی و ب. استایل دانشگاه تربیت مدرس.

ج. سبک فارسی APA ویرایش ششم (APA 6th_ Vaezi_ Farsi)