دکتر محمّدرضا واعظی کاخکی

۱- قبل از هر چیز لازم به ذکر است که برای دانلود بسیاری از نرم افزارهای کاربری می توانید از سایت p30download.com یا soft98.ir استفاده نمایید. برای مشاهده این سایتها، روی آنها کلیک کنید. دقت نمایید که برای بازکردن فایلهای فشرده شدۀ این سایتها، باید از پسورد ذکر شده در سایتشان استفاده نمایید.

۲- علاوه بر آدرس بالا، تعدادی از نرم‌افزارهای پرکاربرد مورد نیاز از طریق پیوندهای زیر قابل دانلود هستند. (توجه: برای بازکردن فایلها، در صورت نیاز به کلمه رمز ، با بنده تماس بگیرید):

.

لینکهای زیر:

 1. الف. نرم‌افزار استنادنویسی EndNote X8 برای درج منابع در پایان‌نامه و سمینار، لینک دیگر برای دانلود نرم افزار (EndNote X9)،
  ب. سبک فارسی

 2. نرم‌افزار رایگان تبدیل فایل Word به PDF ؛ نرم‌افزار PDF-Creator_Ver1.6.1 ؛ لینک سایت اصلی با دانلود رایگان (http://www.pdfforge.org/download) است.
 3. نرم افزار محاسبات آماری SPSS

 4. بهترین نرم افزار برای تغییرات فایل PDF، نرم افزار Adobe Acrobat است.
  https://soft98.ir/software/pdf/2932-Adobe-Acrobat-X-Professional.html
 5. نرم‌افزار  CD Writer رایگان و حرفه ای (CD Burner XP)   ؛ البته لینک سایت اصلی برای دانلود ویرایشهای جدید و رایگان (https://cdburnerxp.se/en/home) است.

 6. نرم‌افزار فشرده سازی فایلها (WinRar-V.5.61)

 7. نرم‌افزار تایپ فرمولهای ریاضی در محیط ورد (Word) (MathType- Ver 7.4)

 8. نرم‌افزار بررسی حجم همه فایلهای یک درایو (FolderSize 8.5) و نوع پورتابل آن.  

 9. دانلود فونت‌های فارسی

 1. فونتهای فارسی با نام فارسی و مرتب شده (جدید)

 2. نرم‌افزار Virastyar که به صورت افزودنی به WORD است و برای انجام ویراستاری متن است (مناسب دانشجویانی که پروژۀ خود را تایپ کرده و آماده تحویل می کنند).